четвер, 14 квітня 2022 р.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ


День довкілля відзначають в Україні щорічно,  починаючи з 1999 року, згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами..

У третю суботу квітня проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань.

Довкілля – це всі живі та неживі об’єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині. Земля, вода, повітря, флора і фауна – все це довкілля, на стан якого впливає маса чинників – від кинутого на землю недопалка, папірця до величезних сміттєзвалищ і височезних труб промислових комплексів, що отруюють димом повітря мегаполісів. Тож і ми – бібліотекарі – долучаємось до поширення екологічних знань.

Вашій увазі пропонуємо ознайомитись з книжковою виставкою «Людина і довкілля: грані взаємодії». 


Тому хочеться закликати всіх людей в цей нелегкий час бути відповідальними: берегти довкілля, рідний край та його багатства, адже наша безпека в наших руках.
Отже, читайте, дізнавайтесь цікаву інформацію… зараз саме час…

Чистота нашої землі – у наших руках! Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.


Немає коментарів:

Дописати коментар