Пункт Доступу Громадян

        Українська бібліотечна асоціація (УБА) спільно з Програмою сприяння Парламенту ІІ (ПСП ІІ) за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) з 2009 року реалізує проект "Інформація органів влади для громадян у бібліотеці: пошук, доступ, консультування".        У межах проекту започатковано створення Мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації в бібліотеках.
       Волинська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки приєдналась до учасниць мережі ПДГ в грудні 2011 року.
       ПДГ у бібліотеці – це спеціально облаштоване комп’ютерне місце з підключенням до Інтернету, де користувачі можуть самостійно або за допомогою бібліотекаря отримати інформацію органів влади будь-якого рівня. Робоче місце  знаходиться у відділі читальних залів і облаштоване виставковими стендами, інформаційними матеріалами, друкованими виданнями правового характеру, рекламою про послуги ПДГ.
                           ПДГ надає можливість:
  • дізнатися інформацію про діяльність органів державної влади різних рівнів (від місцевого до центрального), отримати тексти рішень, які вони приймають;
  • отримати довідки та консультації з питань соціально-правового характеру; 
  • дізнатись, яким чином можна впливати на законотворчий процес, долучитись до електронного обговорення проектів нормативно-правових актів.
МАТЕРІАЛИ ЦЕНТРУ ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ 

Семінар для працівників юридичних служб місцевих органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій
відбувся  20 березня 2013року у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки. 
На семінарі були висвітлені наступні питання:
  • порядок здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно з 1 січня 2013 року - Микитюк М. В., начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;
  • надання первинної та вторинної безоплатної правової допомоги громадянам Волині - Єлов В. А., адвокат, старший викладач, доцент кафедри цивільного права і процесу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, керівник юридичної клініки цього університету, директор комерційно-юридичної фірми "Віталіна".Волинська ДОУНБ ім. Олени Пчілки та ВОГО "Фундація розвитку громад"

є учасниками проекту "Публічні бібліотеки - мости до е-урядування".

Е-урядування - це технологія організації державного управління, яка сприяє за допомогою інформаційно-телекомунікаційних технологій (ІКТ) підвищенню ефективності, відкритості та прозорості діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, робить максимально простим і доступним щоденне спілкування громадян з органами влади.


Адміністративні послуги - це публічні послуги, які надаються органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та іншими державними органами і пов'язані з реалізацією владних повноважень.

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ:


  • спілкування у соціальних мережах.


Інтернет-ресурси офіційної інформації:


Волинська обласна рада

Луцька міська рада

Адміністративні послуги Волинської області

Громадянське суспільство і влада

Урядовий контактний центр

Державна система електронних звернень

Національний центр електронного урядування

Державна служба зайнятості

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
 Шановні користувачі!
В нас ви можете зареєструватися на Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) для отримання права на вступ до вищих навчальних закладів країни.
Триватиме реєстрація до 4 березня 2016 року.
В період з 01.02 – 18.03 можна внести зміни до реєстраційних даних (за вимогою учасників).
Детальніше за адресами:   За підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» (Проект USAID «Справедливе правосуддя»), який реалізується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл Інк., в 2016 році було здійснено друк Коментаря до Кодексу суддівської етики, розробленого Радою суддів України. Цей Коментар покликаний надати суддям практичні рекомендації щодо застосування положень Кодексу як в професійному, так і особистому житті.
Дивіться: Прикреплённые файлы1
КОМЕНТАР ДО КОДЕКСУ СУДДІВСЬКОЇ ЕТИКИ

Немає коментарів:

Дописати коментар