понеділок, 17 вересня 2018 р.

Тварини в зоні АТО - бойові побратими українських захисників

У Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки,13 вересня 2018 року в тренінговому центрі відбулася патріотична година "Тварини в зоні АТО – бойові побратими українських захисників".
Усі ви знаєте, які події відбуваються на Сході нашої України, там іде війна проти російського агресора. Офіційно її немає, та  вона поруч щодня.
На четвертий рік війни трошки складніше стає достукатися до кожної людини, щоб вона не загороджувалася, а знову відкрилася може не для простої та не для самої приємної теми. 
На заході мова йшла про тварин, які захищають нас. Не завжди як Рекс, що затулив собою двох воїнів – інколи вони просто розряджають обстановку, щоб бійці АТО не з'їхали з глузду від цієї окопної війни.
 Біля бійців на Донбасі постійно крутиться багато котиків, песиків: безхатьки й ті, яких покинули господарі, й ті, що народилися вже за час АТО.
Українські військові до котів ставляться з любов'ю та повагою, бо вони їм і антидепресанти, й друзі, а інколи бувають такі ласкаві, що навіть ловлять мишей.
Атошні собаки попереджають бійців про обстріли, знищують гризунів, розряджають обстановку та підвищують настрій. Але на позиціях живуть не тільки коти і собаки, а й качури, кролі, папуги, морські свинки й навіть лисеня. 

     Присутні на заході члени клубу «Золоте покоління,» що діє при відділі міського абонементу ВДОУНБ імені Олени Пчілки, ознайомилися з цікавими і зворушливими історіями тварин, які захищають бійців на Сході України, допомагають їм психологічно долати труднощі війни.
     Під час події демонструвалися та обговорювалися статті з періодичних видань на тематичній викладці "Тварини в зоні АТО - бойові побратимпи українських захисників."Захід був доповнений мультимедійною презентацією з фото бойових побратимів захисників України.
Немає коментарів:

Дописати коментар