субота, 1 вересня 2018 р.

Патріотична година «Україна – нація нескорених» (до дня знань)


 Вже стали доброю традицією зустрічі з учнями шкіл в стінах нашої книгозбірні 1 вересня, які приурочені до Дня знань.
 Події в Україні починаючи з листопада 2013 року тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Ми живемо у непростий час час змін.
Перегортаючи сучасну сторінку історії України, вдивляємось в обличчя наших героїв – захисників України! Революція гідності, події на Донбасі… Вони тривожать наші душі, не залишають байдужими жодного громадянина України, і тому кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Революції Гідності, заради чого пожертвувала своїм життям Небесна Сотня, заради чого захищали та захищають нашу Україну на Сході учасники АТО та військовослужбовці ООС. В наш час героїв дедалі більшає, адже кожен, хто стає на захист своєї держави, поповнює лави добровольців у війні на сході  країни, – Герой. Кожен , хто робить свій внесок у перемогу України – Герой. Кожен, хто ризикує життям, аби надати таку потрібну допомогу в зоні АТО, - Герой. І ми горді тим, що маємо стільки героїв із хоробрими серцями, які рятують Україну. І саме цим героям присвячено захід.
На заході були переглянуті фрагменти з фільму «Воїни миру. Рустам Хамраєв», створеного у 2015 році національною суспільною  телерадіокомпанією України (Волинська регіональна дирекція) та присвяченого волинянину, який загинув захищаючи незалежність України на Сході, документального фільму військового телебачення України «Інстинкт Незалежності», присвяченого усім захисникам України. Також експонувалася книжкова виставка «Україна. Виборюючи незалежність».
На зустрічі були присутні вчителі та учні НВК №9.
В рамках заходу учні прочитали вірші на патріотичну тему.

Ведучі заходу – Олена Сільчук та Клавдія Гайтрова.


Немає коментарів:

Дописати коментар