середа, 22 серпня 2018 р.

Патріотична година «Нескорені та непереможні» (з нагоди 27-ї річниці незалежності України)


Сьогодні вперше, за останні кілька століть, ми позбавлені необхідності завойовувати свою свободу. Ми вже її здобули, попри всі випробування  останніх років. Переживши найболючіший шок, який спричинили війна та економічна агресія з боку Росії, ми повертаємося на шлях відновлення й розвитку. Сьогодні  відзначаємо 27-ї річницю Незалежності України і наша спільна мета – вільна, сильна й успішна Україна. Країна, чесна в політиці й справедлива в економіці, країна, в якій кожний міг би реалізувати свої здібності й таланти. За це дорого заплачено кров’ю героїв, героїв- національно-визвольної боротьби 1917-1921 років, Небесної Сотні та героїв російсько-української війни.
У Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки було проведено патріотичну годину «Нескорені та непереможні», присвячену двадцять сьомій річниці Незалежності України. Героями дійства були бійці національної гвардії України, лучани, учасники АТО і операцій об’єднаних сил Артур Шпильовий, Микола Тишик, військовий священик, капелан військової частини Національної гвардії України в Луцьку Сергій Лівончук. 

Пісні про Україну прозвучали у виконанні поета-пісняра, учасника АТО,автора двох поетичних збірок «Небо Донбасу» та «На лінії невидимих фронтів»  Юрія Щербика, вокального дуету Територіального центру соціального обслуговування м. Луцька у складі Ольги Калашевої та Зінаїди Жураковської. Власні твори для героїв презентували члени літературно-мистецької студії «Зорі над Стиром» -  Марія Пишук, Лукія Василевська, Павло Покотило, Володимир Шабала. Зворушливо та емоційно прозвучав виступ лауреата обласної літературно-мистецької премії імені Агатангела Кримського  – Сіми Кордунової. Гостям патріотичної години – бійцям Національної гвардії, учасника АТО були вручені обереги, з любов’ю виготовлені підопічними Територіального центру, учасниками майстер-класу «Лялька-мотанка – Берегиня українського воїна», який провела Оксана Крамар, мати учасника АТО, інструктор з трудової адаптації територіального центру соціального обслуговування м. Луцька. 
Також у заході в рамках проведення тижня правових знань до Дня незалежності України, взяли участь працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області  Микола Герасимик, Ольга Костюк, Зоряна Лукашук. Працівники юстиції Волині також поширили буклети на правову тематику.
    Нехай панує мир в ваших серцях і Україні. Хто наповнює незалежність нашої країни справжнім змістом, і наближає  мир та пору розквіту України, тільки разом ми можемо його змінити на краще.

Немає коментарів:

Дописати коментар