середа, 27 вересня 2023 р.

Правова підтримка переселенцям, волонтерським ініціативам та місцевим організаціям громадянського суспільства

 

У Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки відбувся тренінг з забезпечення реалізації прав внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від агресії рф на отримання безоплатної правової допомоги та взаємодію між організаціями, які мають спільну мету вирішення правових питань.

Учасниками події були Наталія Граніч – в. о. директора Волинської державної обласної  універсальної бібліотеки імені Олени Пчілки; Юля Спас – Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області; Ольга Кудрицька – начальник Луцького відділу надання безоплатної правової допомоги Північно-західного управління Західного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Інна Нечипорук – юристка з питань ВПО, адвокатка, БФ «Право на захист»; Ірина Корольчук – регіональний координатор БФ «БФ Рокада», Вероніка Ольшевська – юристка БФ «БФ Рокада» у Волинській області. Проблемні питання волонтерської діяльності та врегулювання надання гуманітарної допомоги висвітлив адвокат Вадим Матвіїв. Про пошук безвісно зниклих військовослужбовців та правовий супровід членів їх сімей розповіла юристка Оксана Щесюк.

Організатор події Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого  Верховної ради України з прав людини у Волинській області. Захід відбувся в межах проєкту «Посилення демократичного врядування в Центральній та Північній Україні» що впроваджується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги.Немає коментарів:

Дописати коментар