вівторок, 5 червня 2018 р.

Тварини в АТО - бойові побратими українських захисників

В актовій залі ВДОУНБ імені Олени Пчілки 5 червня 2018 року відбулася патріотична виховна година "Тварини в АТОбойові побратими українських захисників".
Усі ви знаєте, які події відбуваються на Сході нашої України, там іде війна проти російського агресора. Офіційно її немає, та  вона поруч щодня.
На четвертий рік війни трошки складніше стає достукатися до кожної людини, щоб вона не загороджувалася, а знову відкрилася може не для простої та не для самої приємної теми. 
На заході мова йшла про тварин, які захищають нас. Не завжди як Рекс, що затулив собою двох воїнів – інколи вони просто розряджають обстановку, щоб бійці АТО не з'їхали з глузду від цієї окопної війни.
 Біля бійців на Донбасі постійно крутиться багато котиків, песиків: безхатьки й ті, яких покинули господарі, й ті, що народилися вже за час АТО.
Українські військові до котів ставляться з любов'ю та повагою, бо вони їм і антидепресанти, й друзі, а інколи бувають такі ласкаві, що навіть ловлять мишей.
Атошні собаки попереджають бійців про обстріли, знищують гризунів, розряджають обстановку та підвищують настрій. Але на позиціях живуть не тільки коти і собаки, а й качури, кролі, папуги, морські свинки й навіть лисеня. 

Присутні на виховній годині учні Луцького НВК № 10 мали змогу ознайомитись з декількома цікавими і зворушливими історіями про пухнастих (пернатих, волохатих, зубатих) друзів-побратимів бійців АТО.
Захід був доповнений мультимедійною презентацією з фото бойових побратимів захисників України.
         13 червня 2018 року патріотичну  виховну годину відвідали учні та вихователі пришкільного табору Луцького НВК № 9. 
 
 
 
 

Запрошуємо вихованців навчальних закладів, пришкільних таборів та всіх, кого зацікавить дана тема, звертатися до Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки щодо проведення заходів. Пропонується цікава екскурсія бібліотекою.

Контактна інформація: м. Луцьк, вул. Шопена 11
тел.: (0332) 72-54-52 - відділ читальних залів

Немає коментарів:

Дописати коментар