понеділок, 29 квітня 2013 р.

Квартальна зустріч членів та партнерів проекту USAID "Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні "Правова країна"


     В Луцьку відбулася квартальна зустріч членів та партнерів проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні "Правова країна" спільно з Міністерством юстиції України та Головним управлінням юстиції у Волинській області. Спеціалісти правових, юридичних організацій, представники громадських приймалень в системі органів юстиції, юридичних клінік зі всієї України обговорювали шляхи підвищення потенціалу організацій, що надають правові послуги, захист інтересів малозабезпечених громадян та отримання ними знань і навичок щодо звернень до Європейського Суду з прав людини. В рамках заходу відбувся ознайомчий візит учасників конференції до громадської приймальні Головного управління юстиції у Волинській області, яка проводить прийоми громадян у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки. Оглядову екскурсію провела директор кгнигозбірні, Заслужений працівник культури України Людмила Стасюк. Вона ознайомила присутніх з основними напрямками діяльності бібліотеки, інноваційними формами роботи, налагодженню партнерських взаємовідносин з юридичними установами міста і області.

     Учасники зустрічі  були поінформовані про роботу Пункту Доступу Громадян до інформації органів державної влади, який діє при відділі читальних залів бібліотеки.  
      Виїзний прийом громадян в громадській приймальні, яка відкрита у відділі читальних залів, проводять спеціалісти Головного управління юстиції у Волинській області та консультанти  юридичної клініки "Ad Astra" Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (під керівництвом координатора коаліції у сфері захисту права власності Віталія Єлова). Діяльність  виїзної громадської приймальні Головного управління юстиції представили спеціалісти головного юридичного відомства області Микола Герасимик, Тетяна Ярема та Тетяна Тарадюк.

        Працівники відділу читальних залів щиро дякували  спеціалістам Головного управління юстиції у Волинській області та консультантам  юридичної клініки "Ad Astra" Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (під керівництвом координатора коаліції у сфері захисту права власності Віталія Єлова) за співпрацю і висловили сподівання, що це допоможе громадянам у  вирішенні їхніх проблем.

Немає коментарів:

Дописати коментар