четвер, 24 серпня 2023 р.

"Звитяжні. Історії Героїв, що виборюють Незалежність України"(зустріч з ветеранами та учасниками російсько-української війни).

24 серпня, одне з найвидатніших свят нашої країни – День Незалежності України. Цього року країна відзначає 32-гу річницю нашої свободи. Цього року День Незалежності України ми вдруге зустрічатимемо в умовах повномасштабної війни, коли Україні вкотре доводиться відстоювати свій суверенітет та право на життя. 
 
На зустріч з ветеранами та учасниками російсько-української війни, що відбулася в актовій залі Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки, завітали студенти та викладачі фахового коледжу технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки, користувачі бібліотеки та громадськість міста. На заході виступили заступник командира військової частини А4457 з морально – психологічного забезпечення військової частини А0959 майор Андрій Тюренков разом із заступниками командирів підрозділів; боєць 68-ї окремої єгерської бригади ЗСУ – Орест, учасник бойових дій; військовий священник капелан протоієрей 6-го Волинського прикордонного загону Михайло Хімчак; брат загиблого на Майдані Героя України Василя Мойсея, отець Роман Мойсей; викладач КЗ ЛПК, керівник клубу «Всесвіт», член Національної спілки краєзнавців України Анатолій Кравець; голова Волинської обласної організації інвалідів війни ЗСУ та учасників бойових дій Анатолій Чайка. Присутні в залі вшанували маму воїна Сергія Сулими, що загинув 03.04.2021 року на Донеччині, бібліотекарку відділу зберігання основного фонду Марцинюк Галину Федорівну. Всіх полеглих за Україну вшанували хвилиною мовчання та спільною молитвою. Патріотичні пісні прозвучали у виконанні вихованок вокальної майстерні «Успіх» (керівниця Надія Павлюк) Іванової Євгенії, Луцик Вікторії, Шепелюк Вікторії та студенток КЗВО Луцького педагогічного коледжу Каріни Амзи і Анастасії Захарчук. 
 
Щирі слова вдячності висловила усім Захисникам та Захисницям України за їхній героїзм, недоспані ночі, сміливість та відвагу в бою, за спокійні будні кожного українця та кожен відвойований кілометр, який наближає нас до Перемоги висловила модераторка заходу, головний бібліотекар відділу читальних залів Олена Сільчук. Дякуємо за співпрацю керівництву, викладачам та студентам фахового коледжу технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки. 
 
З Днем Незалежності, Україно! Слава Україні!

Немає коментарів:

Дописати коментар