понеділок, 20 листопада 2017 р.

Перегляд документального фільму спецпроекту ICTV “Острів небайдужих» (Кінопоказ до четвертої річниці протестних подій на Майдані та Революції Гідності)

                   
 21 листопада в Україні відзначався День Гідності та Свободи.
У цей день вшановано громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. 
    З нагоди відзначення четвертої річниці Революції відділ читальних залів ініціював перегляд документального фільму спецпроекту ICTV «Острів небайдужих» та зустріч з громадськими активістами, які були учасниками революційних подій в Луцьку.
На заході  було відтворено хронологію подій Єврореволюції та обговорювалися основні події, що відбувалися у країні під час мирних акцій протесту.
 В межах події експонувалася книжкова виставка: «Євромайдан: точка відліку». Доповненням до виставки слугували  інформаційні матеріали, які були під час протестних подій на Майдані в Києві. Ці матеріали були надані в тимчасове користування громадським активістом, представником благодійно- волонтерського фонду «Слава», Олександром Квашою.
 Було запрошено голову ГО «Сучасна Волинь» Володимира Бут-Гусаїма, який розповів про події на майданах в Києві та Луцьку під час Революції  Гідності.
Ведуча заходу – Олена Сільчук.

                       
 
  

  


Немає коментарів:

Дописати коментар